Adrenalinové sporty

Hledáte vzrušení a napětí? Sportujete rádi? Adrenalinové sporty jsou pro vás tím správným řešením, jak si zažít úžasné a neopakovatelné sportovní adrenalinové zážitky.

Sami na sobě si vyzkoušíte, co vše zvládnete, co vydržíte a přežijete. Vrhněte se po hlavě ze svahu v nafukovací kouli, skočte z vysokého mostu a užívejte si pocit z volného pádu.

Buďte součástí toho vzrušení, vstupte do úchvatného zážitku a užívejte si ty úžasné chvíle.

Bungee Jumping

Bungee jumping. Už jen to slovo vzbuzuje u některých lidí tichou úctu, ale u jiných lidí, a třeba právě i u vás, vzbuzuje touhu, chtíč po adrenalinu a svobodnou nespoutanost, kterou ucítíte při volném pádu.

Bungee jumping je ikonou mezi adrenalinovými zážitky ve sportu. Volný pád několik desítek metrů z mostu k vodě. ´žasná představa – najdete odvahu to vyzkoušet?

Tohoto úžasného adrenalinového zážitku si můžete dopřávat kterýkoliv víkend od července do září. Kouzlo bungee dumpingu spočívá i v tom, že můžete skákat za jakéhokoliv počasí. V parném dni si můžete užít skvělé osvěžení při letu vzduchem, v dešti si zase užijete ještě větší adrenalin při letu mezi kapkami vody.

Nebezpečí k adrenalinu neoddělitelně patří, ale u bungee jumpingu nemusíte mít strach, samotný seskok zajišťují vyškolení a zkušení instruktoři, kteří jsou v těchto oblastech odborně způsobilí.

Zorbing

Zorbing je fenoménem, který se na našem území objevil poměrně nedávno, ale i tak se těší obrovské popularitě. Vlezte do velké průhledné koule a spusťte se po travnatém vrchu střemhlav dolů a užijte si tu zběsilost a adrenalin!

Zorbing je skutečně adrenalinový zážitek, na který se jen tak nezapomíná. A vy máte možnost si takový zážitek a sen splnit, stačí chtít. Užijte si zorbing v profesionálním areálu, který se zorbingu věnuje již několik let a tedy má dlouhou a bezpečnou tradici.