Adrenalinové zážitky – do ničeho se nenuťte

Pro každého je adrenalinový sport něco trochu jiného. Něco, při čem se zapotíte, sáhnete si na dno svých sil a nebo něco, v čem se sami překonáte. Není jednoduché se odhodlat a zkusit něco, čeho se bojíte či k čemu máte přímo odpor. Většinou se těmto věcem vyhýbáme a vlastně se ani nedostaneme k příležitosti zkusit si či „přičichnout“ jaké by to mohlo být.

Nemáte rádi výšky? Neskákejte!

Pokud adrenalinové sporty sami nevyhledáváte, dostanete se k příležitosti zkusit si je prakticky omylem nebo náhodou. Adrenalinové sporty a zážitky prostě nejsou pro každého. Ale dostanete-li třeba adrenalinový zážitek jako dárek k narozeninám, nezoufejte. Promyslete, jestli zážitkový dárek přece jen nevyzkoušíte. Jedná-li se ale třeba o bungee jumping a vám se jen při pomyšlení na pohled z výšky dolů zatočí hlava, do ničeho se nenuťte a vyměňte jej třeba za pivní lázně.

Vrácení nevhodného zážitku?

Většina zážitkových kanceláří, alespoň těch rozumnějších nabízí možnost výměny zážitku za jiný. Nebo možnost výběru jiného zážitku s tím, že si případný finanční rozdíl doplatíte. Stejně tak, pokud je zážitek výslovně věnován na vaše jméno a vy byste ho chtěli věnovat někomu jinému, záleží na domluvě se zážitkovou agenturou. Nemějte proto strach, že by zážitek nešel vyměnit za nějaký jiný, který se vám bude více vyhovovat.