Darujte adrenalinové zážitky k Valentýnu!

Hledáte pro svoji drahou polovičku nějaký originální dárek k Valentýnu? Popřemýšlejte o tom, co by si sám či sama nikdy nekoupila. Tandemový seskok, bungee jumping a nebo třeba den na střelnici? Originalitě se meze nekladou. Zapomeňte na sošky a jiné věci a darujte napětí a nezapomenutelné vzpomínky.  A pokud vás žádný ze zmíněných adrenalinových zážitkových dárků nezaujme, podívejte se do celé sekce adrenalinových zážitků, zde už určitě nějaký vyberete!

Tandemový seskok padákem

Pokud se rozhodnete darovat svému příteli tandemový seskok padákem, darujete nezapomenutelný zážitek, obdarovaný díky vám zažije volný pád a zkusí si tandemový seskok řídit. Nejprve se ale setká se svým tandempilotem, který mu vysvětlí všechna bezpečnostní pravidla, která je nutné při seskoku dodržovat. Celý seskok trvá kolem osmi až deseti minut a nakonec tandempilot přistane s účastníkem bezpečně na zemi.

Bungee jumping

Darovat také můžete tento nejznámější adrenalinový zážitek. Nemusíte se bát případných komplikací, na místě se o účastníka postarají zkušení instruktoři a seskoková lana procházejí pravidelnými bezpečnostními kontrolami. Tento adrenalinový zážitek je opravdovým evergreenem a hodí se jen pro lidi, kteří ho vážně chtějí zkusit. Vyžaduje totiž pořádnou dávku odhodlání a odvahy.

Adrenalinové dárky k Valentýnu.

Adrenalinové dárky k Valentýnu.

Střelba

Někomu se tento zážitek nemusí zdát jako nějaký extra adrenalinový zážitek, ale opak je pravdou. Stát na střelnici s klapkami na uších, mířit na terč a v ruce držet zbraň nabitou ostrými náboji může být jeden z nejvíce adrenalinových zážitků v životě účastníka. Pokud obdarovanému nebudou vadit zbraně, rozhodně neváhejte.

Darujte zážitkový dárek jako dárek k Valentýnu! Uvidíte, že váš partner či vaše partnerka budou mít opravdovou radost. Pokud se s výběrem toho správného dárku zrovna nestrefíte, můžete zážitek bez problémů vyměnit za jiný, vhodnější.