Flyboarding – bomba roku 2013

Myslíte, že budou lidé v budoucnosti létat? Buďte jedním z prvních, kdo to okusí již dnes. Žádné okoukané letadlo, nyní se konečně i do České republiky dostala tato velmi neobvyklá adrenalinová zábava – flyboarding. I Vy si teď můžete vyzkoušet flyboard, který Vám umožní zažít nevšední sportovní zážitek.

Chtěli jste si po každé akční scéně, ve které se objevil hrdina s Jet packem zkusit také létat a cítit kolem sebe proudění větru? Flyboard nabízí mnohem lepší zábavu než zmiňovaný Jet pack, nemusíte mít na zádech žhnoucí trysky a spotřebu jako raketoplán, jeho naprosto bezpečné vodní trysky zajistí dostatek času a mrštnosti na zábavu, která Vás v horkém létě zchladí, tělo naplní do posledního kousku adrenalinem a uspokojí touhu po vyjíečných zážitcích. Spojení síly a rychlosti tohoto stroje-sportovní pomůcky umožňuje nejen velmi rychlou plavbu pod vodou s neuvěřitelnými výskoky nad její hladinu, ale i extrémní létání vzduchem.

Můžete si užít plavbu jako delfín, létat jako Váš oblíbený super hrdina, nebo klidně kombinovat oboje. Devět metrů dlouhé spojení s vodní hladinou zajistí více než dostatek prostoru k vyzkoušení mnoha triků, jak nad vodou, tak pod ní, které si nemáte možnost vyzkoušet při čemkoliv jiném. Ovládání flyboardu je intuitivní, naučí se to naprosto každý a nikdo se nemusí bát, že by to nezvládl. Od toho je zde instruktáž, která Vás před samotným letem dostatečně připraví. S chrániči a neoprénem, který od nás samozřejmě bezplatně dostanete k zapůjčení je tento zážitek opravdu velmi bezpečný a příjemný.

Rychlost a výjimečnost Vás nadchne ať už máte zkušenosti s extrémními sporty nebo patříte mezi zastánce „bezpečnější“ zábavy. Pokud je Vám více než 12 let a nevážíte více než 120kg, nic Vám nebrání si přijet vyzkoušet do Vraného nad Vltavou tento nový vzrušující zážitek. Nezapomeňte sebou vzít rodinu a přátele a užít si společné odpoledne, které Vám bude jistě nejeden známý závidět.