Oblíbené adrenalinové zážitky

Vybíráte pro sebe a nebo pro své blízké zážitkový dárek a lákají vás adrenalinové zážitky? Přečtěte si o těch nejoblíbenějších.

Pokud vybíráte zážitek pro sebe, vyberete si samozřejmě snadno. Ale co když hledáte adrenalinový zážitek pro někoho, koho neznáte až tak dobře? Pokud jde třeba o vašeho kolegu, zkuste se s ním nenápadně bavit třeba o adrenalinových sportech nebo podobných tématech, zjistěte jeho názor a postoj a podle toho vybírejte zážitkový dárek.

Je možné, že zjistíte, že adrenalinový zážitkový dárek by nakonec pro obdarovaného nebyl vůbec vhodný. Nezoufejte, nabídka dalších zážitkových dárků je velmi široká a tak jistě něco vyberete jako náhradu. Místo adrenalinu můžete zvolit třeba odpočinkovou adrenalinu – pobyt v pivních lázních. Tento zážitkový dárek se hodí pro muže i ženy jakéhokoliv věku.

Tandemový seskok padákem

Tandemový seskok padákem patří mezi nejoblíbenější adrenalinové zážitky.  Seskok z čtyř tisíc metrů patří mezi nejvíce adrenalinové zážitky. Před seskokem se účastník samozřejmě seznám se svým tandempilotem, který ho informuje o tom, jak bude seskok probíhat. Poté se spolu vznesou do výšky čtyř kilometrů nad zem, odkud seskočí. Prvních několik desítek vteřin zažije účastník čistý volný pád, při kterém spolu s tandempilotem mohou zažít rychlost až dvě stě kilometrů v hodině. Poté tandepilot otevře padák a na řadu přijde letová fáze seskoku. Odvážní účastníci seskoku si v tuto chvíli mohou zkusit řídit směr seskoku. Později si od nich tandempilot převezme řízení zpět. Tandemový seskok padákem trvá přibližně deset až dvanáct minut. Po jeho absolvování je účastník slavnostně pokřtěn a dostane diplom o absolvování seskoku.

Škola smyku

Mezi méně tradiční, ale stále oblíbené adrenalinové zážitky jednoznačně patří i kurz bezpečné jízdy. Při něm se účastník naučí s vlastním autem zvládat smyk, jízdu na kluzké vozovce nebo slalomovou jízdu. Se školou smyku darujete nejen adrenalinový prožitek, ale hlavně nové informace a zkušenosti.