Škola smyku, adrenalinový i praktický zážitek v jednom!

Hledáte adrenalinový zážitek, který jste ještě nevyzkoušeli? Máte pocit, že už vás nedokáže nic překvapit a jste na všechno připraveni? Nechte se vyvést z omylu absolvováním kurzu škola smyku. Zkuste zvládnout jízdu po povrchu imitující vozovku pokrytou ledem, vyhněte se náhlé překážce nebo zvládněte smyk z kopce. Na všechny tyto situace a mnohé další vás připraví škola smyku.

Pokud chcete udělat někomu radost zážitkovým dárkem, můžete načerpat inspiraci třeba zde.

4398118_xxl

Škola smyku je vhodná pro zkušené řidiče i začátečníky

Pochybujete o tom, jestli vám škola smyku přinese něco nového, nebo se naopak bojíte toho, že kurz nezvládnete? Odhoďte všechny pochyby stranou! Škola smyku je jednoduše vhodná pro všechny typy řidičů.

Více podrobností se o škole smyku můžete dočíst tady.

Jak škola smyku probíhá?

Kurz je obvykle rozdělen na dvě části. Dopoledne se probírá teorie a odpoledne přichází na řadu praxe.  V teoretické části se dozvíte, jak zvládnout smyk na kluzké vozovce, jak rychle reagovat na nečekanou překážku a také si připomenete základy z autoškoly. V praktické odpolední části pak usednete za volant svého vozidla, je jedno, jestli bude vaše osobní a nebo služební, důležité je, aby to bylo auto, se kterým jezdíte nejčastěji. Jen tak bude mít škola smyku smysl a vy se naučíte své vozidlo pořádné ovládat v krizových situacích.

Komunikace v průběhu praktické části probíhá s instruktorem pomocí vysílačky. Vyzkoušíte si jízdu po mokré vozovce, zkusíte zvládnout smyk předních i zadních kol a projedete si slalom. To je ale jen malá ochutnávka toho, co vás při absolvování školy smyku potká.

Po tak náročném a intenzivním kurzu je třeba si odpočinout. Prozkoumejte naše stránky o pivních lázních, třeba této příjemné wellness proceduře přijdete na chuť!