Škola smyku Sosnová

Jste aktivními řidiči? Vy, vaši blízcí či přátelé? Pak vám určitě nejsou tak neznámé okamžiky, kdy nevíte přesně jak si za volantem počínat. Kdy zmatkujete a zbytečně tak riskujete. Jednou z nejběžnějších horkých chvilek všech řidičů je, když se jejich vůz dostane do smyku. Jak smyku předejít? A když už se to nepodaří, jak si se smykem poradit? Odpoví vám škola smyku.

 Co vás ve škole smyku čeká

Ve Škole smyku Sosnová si ozkoušíte a zdokonalíte své reakce v nebezpečných situacích, ve kterých byste se jako řidiči mohli ocitnout.

Zatáčka o 180°, suchý i mokrý povrch, zatáčka do pravého úhlu na kluzné ploše, umělé vyvolání smyku zadní nápravy, dráha pro nácvik ideální stopy, aquaplanningová vana. Moderní autodrom, v jehož areálu probíhá Škola smyku Sosnová, vám umožní zažít si za volantem horké chvilky, které by v jindy mohly skončit nehodou. Zde však žádné nebezpečí nehrozí, naopak – naučíte se mu předcházet.

Rozvrh kurzu školy smyku Sosnová

Kurz školy smyku se skládá ze dvou částí. První, teoretická, probíhá v moderně vybavené učebně. Zkušení instruktoři vás seznámí s potřebnými bezpečnostními předpisy a teoretickými poznatky. Druhá a hlavní část kurzu je praktická a dopřeje vám projet si svůj vůz po profesionálně upraveném areálu určeném právě pro kurzy tohoto typu. Budete řídit svůj vlastní automobil, abyste v extrémních situacích poznali nejen své vlastní reakce, ale i reakce a vlastnosti svého vozu. Vše pod dohledem profesionálů.  Z kurzu pak budete odcházet s certifikátem o jeho úspěšném absolvování a především s nabitou jistotou a zdravým řidičským sebevědomím.

Kurzy školy smyku jsou jednodenní a konají se po celý rok. Vítáni jsou všichni řidiči s oprávněním min. skupiny B. Obec Sosnová leží nedaleko České Lípy, blízko CHKO České středohoří a Kokořínsko, čtvrťt hodiny jízdy od Máchova jezera.

Dárkový certifikát na školu a smyku

Dopřejte školu smyku sobě i svým blízkým. Pokud chcete školu smyku věnovat jako dárek, jednoduše zakoupíte dárkový certifikát rovnou v hezkém dárkovém balení. Darujte něco nevšedního, zábavného a zároveň tolik užitečného. Neboť v nebezpečných situacích za volantem nám pomáhají předešlé zkušenosti, chladná hlava a vědomí, že víme co dělat.