Škola smyku Sosnová

Darujte nevšední zážitkový dárek Škola smyku Sosnová, tento zážitek je vhodný pro všechny, kteří vlastní řidičský průkaz sk.B  a chtějí se naučit zvládnout svůj vůz ve stížených podmínkách.

Škola smyku Sosnová se nachází ve zcela moderním areálu, který byl v roce 2009 zrekonstruován.   Škola smyku se skládá z praktické a teoretické části. Teoretická část probíhá v moderně zařízených učebnách, výuka je vedena vyškolenými instruktory. Během této výuky jste seznámeni s bezpečnostními pravidly. Po absolvování teoretické části následuje část praktická. Praktická část probíhá na speciálně upraveném povrchu, který imituje ledovou plochu, zde již máte možnost  vyzkoušet si brzdnou dráhu jak na suchém tak na mokrém povrchu. Dále si vyzkoušíte vyhýbací manévr, zdolání smyku v ostré zatáčce. Během  těchto manévrů na Vás dohlíží vyškolený instruktor, který s Vámi nesedí ve voze ale jste propojeni vysílačkami a s pomocí vysílaček k Vám promlouvá přímo do vozu.  Po absolvování Školy smyku Sosnová obdržíte certifikát o úspěšném absolvování kurzu.

Škola smyku se koná celoročně, termíny jsou vypsány přímo od dodavatele tohoto zážitku a je třeba se přizpůsobit vypsaným termínům. Podmínky pro absolvování zážitku jsou: minimální věk: 18 let, dále musíte být držitelem řidičského průkazu sk.B. a být fyzicky a duševně způsobilý. Jestliže splňujete všechny podmínky, pak Vám již nic nebrání zúčastnit se Školy smyku Sosnová.

Zážitek škola smyku Sosnová naleznete na našich webových stránkách www.esennce.cz , kde si tento zážitek můžete objednat. Od nás obdržíte zážitkový certifikát, který je již dárkově zabalen.