Tandemový seskok Olomouc

Patříte mezi dobrodružné duše? Láká Vás představa zažít něco vzrušujícího. Hledáte dechberoucí adrenalinové zážitky? A vyzkoušeli jste už tandemový seskok padákem? Pociťujete zvláštní mrazení v zádech už jen při pouhé představě vykročení z letadla do prázdného prostoru, volného pádu, zahoupání při otevření padáku a pomalé snášení se k zemi? Nebo máte někoho takového ve svém blízkém okolí a chtěli byste mu naplnit jeho dávný sen nebo tajné přání? Darujte zážitky, skutečný dárek od srdce, kterým svému blízkému dáte doopravdy najevo, jak Vám na něm záleží.

 

Tandemový seskok Olomouc začíná na zdejším letišti krátkou pozemní přípravou. V úvodní instruktáži Vám tandempilot vysvětlí vše důležité a odpoví na Vaše dotazy. Potom si obléknete kombinézu a speciální postroj. Váš tandemový seskok padákem může začít. Nastoupíte do letadla, které se vydá k výšinám. Obvykle už v tuto chvíli zažijete jedinečné pocity. To nejlepší ale teprve přijde. Instruktor Vás připne k sobě, dveře letadla se otevřou a Vy spatříte na vlastní oči zemi z výšky čtyři tisíce metrů. Dělit Vás od ní nebude nic. Poté přijde zásadní krok do neznáma. Octnete se ve volném prostoru. Vzduch kolem Vás začne svištět dvousetkilometrovou rychlostí a země se začne přibližovat. Přibližně po minutě se otevře padák a Vy okusíte jaké to je pomalu se snášet k zemi. Pokud budete chtít, můžete si sami vyzkoušet jaké to je být parašutistou a řídit padák. Nakonec měkce dosednete na zem a odnesete si jedinečný zážitek plný dobrodružství.

 

Tandemový seskok Olomouc může být díky preciznímu dárkovému balení s věnováním a osobním dopisem originálním a skvělým darem pro někoho z Vašeho okolí, koho chcete opravdu potěšit. Přestaňte o svých dobrodružstvích konečně jen snít. Začněte je proměňovat ve skutečnost.