Zažijte podzemní dobrodružství!

Láká vás prozkoumávání jeskyní a podzemí? Vždy jste si chtěli zkusit, jaké je to být speleologem, ale doposud jste neměli příležitost? Prozkoumejte podzemí v Jihomoravském kraji s profesionálním speleologem a splňte si sen!

Vydejte se do podzemí!

Zážitek podzemní dobrodružství je rozdělen do dvou částí, nejprve se seznámíte se speleologem, který vás provede teoretickou i praktickou částí zážitku. Nejdříve vám instruktor předá teoretické informace o tom, jak se chovat v podzemí, jak využívat jištění a na co si dát pozor.

Před praktickou částí se převléknete do speciálního obleku, overalu, pod který rozhodně doporučujeme teplé spodní prádlo. Dále vám bude zapůjčeno světlo, přilba a vysoká obuv, díky které se budete moci v podzemí pohybovat i ve vodě. Pokud budete spolu s instruktorem v podzemí někam slaňovat nebo stoupat, bude pro vás připraven sedací úvaz, lano a další potřebné vybavení.

Podzemní dobrodružství

Podzemní dobrodružství

Poté sestoupíte spolu se speleologem do podzemí a budete si moci prohlédnout složitý systém podzemních chodeb, podzemní kaňony a mohutné dómy.

Výprava trvá pět hodin

Proto, abyste mohli absolvovat tento adrenalinový zážitek, je nutné, abyste byli v dobré fyzické kondici. Nesmíte trpět strachem z uzavřených prostor ani strachem ze tmy nebo závratěmi. Výprava do podzemí trvá kolem pět hodiny, a proto je důležité, abyste byli v naprostém pořádku po fyzické i psychické stránce.

Speleologickou výpravu do podzemí můžete také darovat jako zážitkový dárek někomu ze svých blízkých. Je třeba jen myslet na to, aby obdarovaný splňoval podmínky, které jsou pro tento zážitek důležité.

Na internetových stránkách Esennce.cz můžete vybírat i jiné zážitkové dárky. Sekce jsou přehledně rozděleny dle tématik zážitků. Najdete zde bohatý výběr zážitků s automobilovou tematikou, relaxační a odpočinkové zážitky, zážitky vhodné jako dárky pro muže i ženy a dokonce i zážitky po páry.