Zažijte S.W.A.T. výcvik!

Staňte se na jeden den součástí speciálních jednotek. Naučte se bránit. Zažijte zátah na drogové doupě. S.W.A.T. výcvik patří mezi jedinečné zážitky plné adrenalinu, při kterých se naučíte něco nového a ještě k tomu se pobavíte. Dozvíte se, jestli dokážete poslouchat povely nadřízeného, rychle reagovat a držet se svým týmem.

Americké jednotky S.W.A.T. jsou jednotkami rychlého nasazení, které přichází na místo činu jako první a řeší krizovou situaci. Výcvik vojáků pro jednotky rychlého nasazení je velmi náročný fyzicky i psychicky a ne každý voják se na tuto práci hodí. S.W.A.T. jednotky jsou také známé používáním taktické výstroje.

Zážitek S.W.A.T. výcvik

Díky rozmanitosti zážitkových dárků už si v dnešní době můžete vyzkoušet i to, jaké to je být členem S.W.A.T. týmu. Bude to drsné, náročné a vyčerpávající odpoledne, ale bude to stát za to.

Adrenalinový zážitek S.W.A.T. výcvik

Adrenalinový zážitek S.W.A.T. výcvik

Za celou dobu výcviku si projdete a vyzkoušíte různá praktická i taktická cvičení. Nabytou teorii si pak můžete vyzkoušet v praxi, kdy budete s týmem zasahovat při drogové razii a nebo při vysvobozování rukojmích. Nejprve tedy při výcviku dostane místo teorie, velitel vám sdělí nejdůležitější informace, vysvětlí vám vaši pozici v akci a vše uvidíte i na instruktážním videu. Poté se převlečete do bojové výstroje a spolu se svým týmem půjdete do akce. Proto, abyste mohli absolvovat tento náročný zážitek je nutné, abyste byli naprosto zdraví a starší 18 let.

Adrenalin trochu jinak

Adrenalinové zážitky se těší dlouhodobé oblibě. Pokud i vy chvíli neposedíte a vřele vítáte jakoukoliv adrenalinovou akci plnou napětí, podívejte se na stránky Esennce.cz, internetové agentury na zážitky a vybírejte z bohaté nabídky adrenalinových zážitků. Pokud budete chtít, můžete některé zážitky absolvovat i ve dvou. Zažijte bungee jumping, tandemový seskok nebo zorbing!