Zažijte S.W.A.T. výcvik!

Dostaňte se do kůže policistů amerických speciálních jednotek! S.W.A.T. výcvik si můžete vyzkoušet sami a nebo ho darovat jako zážitkový dárek. Za jeden den zažijete tolik akce, kolik jste doposud ve svém životě nezažili.

Oddělení speciálních jednotek pod zkratkou S.W.A.T vzniklo v polovině dvacátého století v americkém Los Angeles. Jednotky mohou řešit různé rizikové situace a každá jednotka podléhá svém policejnímu oddělení. Policistu ze speciální jednotky pak poznáte podle speciální taktické výstroje, která se skládá z kombinézy, taktické a neprůstřelné vesty, helmy a speciálních brýlí. Než policista vstoupí do takovéto jednotky, musí projít speciálním výcvikem.

 401_swat-vycvik-4-12050

Zkuste si výcvik speciálních jednotek!

A tento výcvik je právě to, co si můžete vyzkoušet. Čeká vás nejen praxe, ale i teorie, která je stejně důležitá. Projdete taktickým výcvikem, který si pak budete moci vyzkoušet v praxi. Zakusíte, jaké to je, dělat drogovou razii nebo osvobozovat rukojmí. Zážitek probíhá ve speciálním výcvikovém prostoru, zkusíte si několik cvičných scénářů a výstroj i výzbroj vám bude zapůjčena na místě.

S.W.A.T. výcvik patří mezi adrenalinové zážitky, jejichž bohatou nabídku můžete najít na stránkách zážitkových agentur. Pokud byste chtěli zažít adrenalin, ale S.W.A.T. výcvik vás neláká, zkuste třeba tandemový seskok padákem nebo bungee jumping a nebo jízdu Hummerem.